1. Tom Hulkenberg (Zevenaar) 36.28 minuten,
2. Wouter Vreeman (Winterswijk) 36.49,
3. Bjorn Demkes (Lievelde) 36.59.
10 kilometer Mannen Heren Veteranen I 40 tot en met 49 jaar:
1. Roland Besselink (Ugchelen) 36.10 minuten,
2. Stefan Scanu (Lichtenvoorde) 38.29,
3. Mario Gielink (Doetinchem) 38.42.
10 kilometer Mannen Veteranen II 50 tot en met 59 jaar:
1. Jos Sasse (Harreveld) 34.34 minuten,
2. Fred Keurntjes (Zevenaar) 35.07,
3. Joop Kraaijvanger (Doesburg) 39.41.
10 kilometer Mannen Veteranen III 60 jaar en ouder:
1. Bauke Tijmstra (Velp) 39.41 minuten,
2. Henk van der Meijde (Indoornik) 40.43,
3. Roy Hennekes (Arnhem) 42.15.
10 kilometer Vrouwen veteranen I 35 tot en met 44 jaar:
1. Ingrid van Zolingen (Aalten) 47.13 minuten,
2. Aukje van Egteren (Zelhem) 48.05,
3. Nicollette Ibink (Hengelo) 50.50.
10 kilometer Vrouwen Veteranen II 45 tot en met 45 jaar:
1. Sandra Huntink (Drempt) 45.50 minuten,
2. Heike Dickerboom (Rees-Dld) 49.20.
5 kilometer Mannen Senioren tot en met 39 jaar:
1.Jeroen Reintjes (Didam) 15.14 minuten,
2. Michael van der Kroon (Pannerden) 15.40,
3. Guido Engelen (Zevenaar) 16.54. 5 kilometer
Mannen Veteranen I 40 t/m 49 jaar:
1. Frank Reintjes (Zevenaar) 16.15 minuten,
2. Evert Dorregeest (Arnhem) 18.13,
3. Erwin Heister (Terborg) 18.33. 5 kilometer
Mannen Veteranen II 50 t/m 59 jaar:
1. Hans Metzemaekers (’s-Heerenberg) 18.46 minuten,
2. Johan de Jong (Didam) 19.44,
3. Johan Westervelt (Aalten) 22.23.
5 kilometer Mannen Veteranen III 60 jaar en ouder:
1. Willy Gunsing (Zevenaar) 21.51 minuten,
2. Guus Schmitz (s’-Heerenberg) 22.52,
3. Wim Seegers (Wehl) 24.15. 5 kilometer
Vrouwen Senioren tot en met 34 jaar:
1. Lisa te Molder (Zieuwent) 19.33 minuten,
2. Mariska van den Berg (Aalten) 24.45,
3. Yvette Heusinkveld (Aalten) 25.53.
5 kilometer Vrouwen Veteranen I 35 t/m 44 jaar:
1. Liane Hartjes (Wehl) 23.20 minuten,
2. Chantal Posthumus (Aalten) 24.27,
3. Carmen Keuper (Winterswijk) 24.47. 5 kilometer
Vrouwen Veteranen II 45 t/m 54 jaar:
1. Els Moorman (Doetinchem) 22.07 minuten,
2. Greetje Piek (Wehl) 24.37,
3. Ursela Nibbeling (Nieuw-Wehl) 25.58. 5 kilometer Vrouwen Veteranen III 55 jaar en ouder:
1. Annie Buesink (Aalten) 27.38 minuten,
2. Ans Kolenbrander (Doetinchem) 29.12.
1500 meter Meisjes tot en met 19 jaar:
1. Annelot Posthumus (Aalten) 7.06 minuten,
2. Elle van Aken (Argo) 7.06,
3. Lotte Klein Nibbelink (AVA’70) 7.06. 1.500 meter
Meisjes 10 tot en met 13 jaar:
1. Linde Klein Nibbelink (Bredevoort) 5.51 minuten,
2. Sanne Cornelissen (Atletico’73) 5.56,
3. Celine Wessels (Argo) 6.10. 1.500 meter
Jongens tot en met 9 jaar:
1. Tijn Baumann (Driel) 6.08 minuten,
2. Maikel Rutgers (Argo) 6.12,
3. Lenn Posthumus (Aalten) 6.32.
1.500 meter Jongens 10 tot en met 13 jaar: 1. Luuk Nusselder (Argo) 5.27 minuten, 2. Tom Kuppers (Argo) 5.37, 3. Paul van der Woude (Argo) 5.42.